БАЗА ЗНАНЬ BIOSKIN

Інформація, яка допоможе в роботі косметологу

Словник Bioskin

Розшифровуємо значення діючих речовин в препаратах Bioskin
Аланін
замінна амінокислота, пом'якшує шкіру та вирівнює рельєф, зменшує зморшки.
Аргінін
частково замінна амінокислота, підвищує пружність шкіри, «видаляє» продукти розпаду білка, бере участь в процесах загоєння, усуває мікропошкодження.
Аскорбінова кислота (вітамін С)
виконує біологічні функції відновлення і коферменту в ряді життєво важливих метаболічних процесів, є сильним антиоксидантом, нормалізує окислювально-відновні процеси в клітинах. Бере участь в процесі синтезу колагену. Відновлює убіхінон і вітамін Е. Стимулює синтез інтерферонів, має імуномоделюючий ефект, підвищує імунний статус шкіри. Блокує активність тирозинази, вітамін С сприяє зменшенню яскравості пігментних плям. Ангіопротектор.
Аспарагінова кислота
замінна амінокислота, усуває пігментацію, вирівнює тон шкіри.
Ацетилцистеїн
є похідним замінної амінокислоти цистеїну, сильний антиоксидант, який діє разом із L-глютатіоном для придушення вільних радикалів.
Ацетил октапептид-3
пептид, що складається з 8 амінокислот, має ботулоподобну дію, зменшує вираженість зморшок за допомогою дестабілізації довгого ланцюгу білка, відповідального за м'язове скорочення. Перешкоджає викиду медіатора з нервового закінчення і зменшує глибину зморшок. Діє на рівні пресинаптичної мембрани, конкурентно зв'язуючись з трансмембранними білками, обмежуючи надходження ацетилхоліну в синаптичну щілину
Біотин (вітамін В7, Н)
водорозчинний вітамін, підтримує вироблення клітинної енергії на високому рівні, є важливим елементом для покращення росту волосся. Запобігає себорею, знижує активність сальних залоз.
Валін
незамінна амінокислота, входить до групи 8 найбільш важливих, бере участь майже у всіх процесах в організмі. Є вихідною речовиною, яка необхідна для синтезу вітаміну В5. Стимулює поділ клітин, відновлює пошкоджені тканини, надає омолоджуючий ефект, підтягує шкіру, зволожує, захищає від несприятливих факторів.
НА Сube 3®
гіалуронова кислота трьох молекулярних мас з переважанням низкомолекулярної. Це поєднання кислот стимулює неоколлагенез, здійснює гідробаланс у шкірі.
Гексапептид-10
стимулює вироблення колагену 4 типу в базальній мембрані.
Гліцерин (гліцерол)
забезпечує молекулярний захист гіалуронової кислоти, що дозволяє їй довше знаходитися в шкірі, має зволожуючі властивості.
Глутамінова кислота
замінна амінокислота, що має регенеруючу дію, активує клітинне дихання, підсилює синтез колагену, зволожує.
Глутатіон
пептид, що складається з трьох амінокислот (цистеїн, глутамінова кислота, гліцин), потужний антиоксидант, відновлює клітини шкіри, пошкоджені вільними радикалами. У поєднанні з вітаміном С, альфа-ліпоєвої кислотою і коензимом Q10, має потужну омолоджуючу і депігментуючу дію. Відновлює вітаміни Е і С після їх деградації, посилюючи антиоксидантний захист.
Гістидин
незамінна амінокислота, є антиоксидантом, виробляє карнозин, нейтралізує вільні радикали, виводить з організму шкідливі речовини, захищає від пошкодження UV- променями, прискорює регенераційні процеси.
Дезоксирибонуклеїнової кислоти (DNA)
активізує клітинний розподіл в базальному шарі епідермісу, прискорює процеси регенерації і репарації в сполучної тканини, нормалізує крово- і лімфообіг, має протизапальну дію, нейтралізує вільні радикали.
Дезоксихолат натрію
сіль жовчної кислоти, сприяє руйнуванню мембрани жирової клітини (адипоцити), бере участь в процесі ліполізу.
Діметіламіноетанол (DMAE)
попередник ацетилхоліну, покращує м'язовий тонус, забезпечуючи ліфтинг-ефект, виводить з організму липофусцин - «пігмент старіння», позитивно впливає на склад крові, покращує кисневий обмін. Має антиоксидантні, протизапальні та імуномодулюючі властивості.
Екстракт артишоку
є непрямим ліполітиком, має сечогінну, жовчогінну і лімфодренажну дію.
Екстракт буркуну
антиоксидант, впливає на дрібні капіляри венозного русла, зменшує проникність судин і в'язкість крові, таким чином, зменшуючи набряки; володіє антиспазматичною, лімфокінетичною і вено тонізуючою діями.
Екстракт кінського каштану
має протизапальну і судинозміцнюючу дію, ефективно бореться з судинної сіткою, зменшує набряклість, підсилює мікроциркуляцію шкіри, покращує тонус, ефективно бореться з целюлітом.
Екстракт хвоща польового
антиоксидант, має протизапальну, протинабрякову дії, покращує синтез колагену і еластину, регенерацію клітин, зміцнює судинну стінку.
Екстракт плюща звичайного
венотонік, має виражену судино - і капілярозміцнюючу дію, ефективно бореться з проявами целюліту, покращує регенерацію.
Екстракт листя зеленого чаю
антиоксидант, надає сильну стимулюючу дію на шкіру – покращує тургор, лімфоток, стимулює обмінні процеси, забезпечує зволоження і збагачення щкіри вітамінами, зміцнює судини.
Екстракт щитолисника азійського
антиоксидант, посилює мікроциркуляцію, зміцнює стінки кровоносних судин, нормалізує водно-сольовий обмін, зменшує набряклість, стимулює синтез колагену. Ефективно бореться з рубцями і стріями. Має протизапальну дію.
Екстракт квіток календули
надає протизапальний, антибактеріальний, протигрибковий і противірусний ефекти, прискорює загоєння, заспокоює.
Екстракт гамамелісу віргінського
регулює роботу сальних і потових залоз, володіє сильними антибактеріальними, протигрибковим і антиоксидантними властивостями, зміцнює стінки кровоносних судин, стимулює відтік рідини.
Екстракт гінкго білоба
має судинорозширювальну дію, покращує мікроциркуляцію, збагачує тканини киснем і прискорює обмін речовин. Потужний антиоксидант і антисептик, виявляє антибактеріальні і протизапальні властивості.
Ізолейцин
незамінна амінокислота, якісно зміцнює епідерміс.
Інозітол (вітамін В8)
водорозчинний вітамін, підтримує метаболічні процеси, захищає від старіння на клітинному рівні.
Кегаба
нейромедіатор, синтезується з амінокислот, є стимулятором, посилює мітотичну активність клітин, за ефективністю можна порівняти з міноксіділом без токсичного ефекту.
Кофеїн
непрямий ліполітик, що позбавляє від целюліту і локальних жирових відкладень, пригнічуючи фосфодіестеразу, стимулює виведення жирових кислот.
Карнітин
кофактор обмінних процесів, що підтримує активність коензиму А. Забезпечує транспортування вільних жирних кислот в мітохондрії, де відбувається їх розщеплення з виділенням енергії, беручи участь, таким чином, в процесі ліполізу. Має антиоксидантні властивості.
Лейцин
незамінна амінокислота, бере активну участь в синтезі і розпаді білка, сприяє швидкому загоєнню ран
Лізин
незамінна амінокислота, бере участь в синтезі колагену, регенерує ушкоджені тканини, утримує в шкірі вологу
Маннітол (С6Н14О6)
антиоксидант, активно вступає в реакцію з гідроксильними радикалами, які відповідають за розпад гіалуронової кислоти, збільшує тривалість життя білків, що відповідають за структуру, міцність і пружність шкірного та волосяного покривів. Має протинабрякову дію.
Метіонін
незамінна амінокислота, виводить з організму важкі метали, є головним постачальником сульфуру, який відповідає за нормальний ріст волосся, нігтів і стан шкіри, регулює вироблення шкірного сала, звужує пори.
Мінеральні солі
натрію хлорид, калію хлорид, натрію фосфат, натрію гідроксид, магнію сульфат, кальцію хлорид, калію сорбат — захищають шкіру від впливу навколишнього середовища і нормалізують гомеостаз
Ніацинамід (вітамін В3, нікотинова кислота)
регулює клітинний метаболізм, збільшує синтез керамідів і вільних жирних кислот в поверхневому шарі шкіри, запобігає втраті вологи, покращує бар'єрну функцію шкіри, стимулює мікроциркуляцію в дермі, захищає шкіру і ДНК клітин від пошкодження ультрафіолетом, має омолоджуючу дію, має виражений протизапальний ефект, бореться з після запальною гіперпігментацією, пом'якшує шрами та постакне.
Органічний кремній 1%
має дренуючу дію, активізує циркуляцію, виводить токсини і надлишок рідини. Має ліполітичний ефект, активізуючи ліпазу, підсилює синтез аденілатциклази і ц-АМФ.
Орнитин
замінна амінокислота; на відміну від інших амінокислот не є структурним компонентом протеїнів, але з неї утворюються дві інші ключові амінокислоти – аргінін і пролін, які є основою решти білків. Уповільнює процеси деградації білка, перешкоджаючи процесам старіння.
Пальмітоіл трипептид-38
має виражену здатність зміцнювати позаклітинний матрикс, стимулюючи вироблення колагену 1, 3 і 4 типів, гіалуронової кислоти, ламініну-5, фібронектину і білка теплового шоку 47
Пантенол (провітамін В5)
компонент коензиму А, дерматопротектор, який бере участь у вуглеводному і жировому обмінах, синтезі ацетилхоліну, стимулює утворення кортикостероїдів. Відновлює порушений гідроліпідний бар'єр шкіри. Активізує проліферативну активність фібробластів. Заповнює дефіцит пантотенової кислоти, стимулює процеси регенерації, нормалізує клітинний метаболізм, збільшує міцність колагенових волокон. Пантенол незамінний для відновлення і нормалізації функціонування епітеліальних тканин. Рекомендується в програмах відновлення волосся, осередкової і дифузійної алопеції.
Пентапептид-18
поліпептид, що складається з 5 амінокислот (аланін, гліцин, лейцітін, фенілаланін, гліцин), імітує дію енкефаліну - зменшує збудження в нейроні, пригнічує активність нейронів і вивільнення катехоламіну. Виявляючи ботулоподобное дію, пептид зменшує дрібні складки і зморшки, зволожує, підвищує тонус шкіри.
Піридоксин (вітамін В6)
бере участь в обміні білків і амінокислот, уповільнює процеси старіння, зміцнює імунітет
Піровиноградна кислота
має антисептичну, бактеріостатичну та протигрибкову дію, нормалізує діяльність сальних залоз, зменшує гіперпігментацію.
Пролин
замінна амінокислота, сприяє синтезу колагену, має протизапальну дію.
Рибофлавін (вітамін В2)
антиоксидант, регулює метаболізм жирних кислот, є головним фактором росту клітин, покращує роботу капілярів, прискорює загоєння пошкоджених тканин.
Серін
замінна амінокислота, важлива для процесу формування клітинних мембран, посередньо бере участь у формуванні нового колагену.
Саліцилова кислота
жиророзчинна ВНА-кислота, володіє ефектом відлущування, протизапальну дію, нормалізує вироблення секрету сальних залоз, очищує пори.
Таурин
сірковмісна амінокислота, стабілізує клітинні мембрани, є антиоксидантом, зменшує виражені окислювальні стреси, захищає від УФО, підтримує рівень гідратації, гальмує процеси старіння, має протизапальну дію, позитивно впливає на стан волосяних цибулин.
Тіамін (вітамін В1)
водорозчинний вітамін, має антиоксидантні властивості, незамінний при лікуванні захворювань шкіри (дерматити, псоріаз, екзема), що виникають через мінливий емоційний фон. Бореться з процесами старіння шкіри обличчя (зморшки, «друге підборіддя»).
Тирозин
замінна амінокислота, регулює процес створення білків, виробляє мелатонін, позитивно впливає на роботу гіпофізу і щитовидної залози.
Токоферолу ацетат (вітамін Е)
жиророзчинний вітамін, є потужним антиоксидантом, бореться з вільними радикалами, захищає ліпідну мантію шкіри, підтримує рівень вологи, знижує шкідливий вплив УФ-променів, покращує регенерацію, прискорює оновлення клітин, уповільнює процеси старіння.
Треонін
незамінна амінокислота, виробляє колаген та еластин, є важливою складовою пуринів, які розкладають сечовину.
Триптофан (L- триптофан)
незамінна амінокислота, бере участь в білковому синтезі, є джерелом утворення в головному мозку серотоніну, мелатоніну, кінуреніну, хінолінової кислоти, що опосередковано впливає на якість шкіри і волосся.
Троксерутин
біофлавоноїд, має ангіопротекторну дію, здатний викликати зниження проникності і крихкості дрібних кровоносних судин, захищаючи їх стінки; має виражений венотичний, антиоксидантний, протизапальний, протинабряковий і капіляропротекторний ефекти.
Убіхінон (коензим Q10)
жиророзчинне вітаміноподібне небілкове з'єднання, антиоксидант, бореться з вільними радикалами, уповільнює процеси старіння, запобігаючи руйнуванню колагену, еластину і зменшує втрати гіалуронової кислоти.
Фенілаланін
незамінна амінокислота, виробляє важливі гормони, виробляє незамінну амінокислоту тирозин
Фітинова кислота
підсилює гемодинаміку, регулює функцію сально-потових залоз, посилює регенерацію пошкоджених тканин, забезпечує антиоксидантну та протизапальну дії.
Фолієва кислота (вітамін В9)
антиоксидант, захищає шкіру від наслідків УФО, сприяє прискореному синтезу амінокислот, необхідних для формування колагенових волокон, запобігає появі пігментації і прискорює загоєння мікротравм, знімає запалення.
Фосфатидилхолін
потужний емульгатор, аналог жовчі, має жовчогінну дію, є прямим ліполітиком, руйнує мембрани жирових клітин, сприяє виходу жирних кислот з клітин і їх розщеплення.
Ціанкобаламін (вітамін В12)
бере участь в регенерації клітин, покращує колір обличчя, розгладжує зморшки, усуває вікову появу набряклості.
Цинк глюконат
бере участь в синтезі кератину, нуклеїнових кислот, активує ключові ферменти для транскрипції і реплікації ДНК, стабілізує гістони, регулює синтез білків. Знімає запалення за рахунок пригнічення інтерлейкіну-6, регулює стан проблемної шкіри, стимулює захисні механізми клітин.
Цистин
сірковмісна амінокислота, стимулює білі кров'яні тільця мігрувати в зону пошкодження, таким чином забезпечуючи захист від впливу зовнішнього середовища, відіграє важливу роль в процесах формування тканин шкіри.
Відео-лекції
Косметологічні задачі та цікаві протоколи. Розповідають тренери Bioskin
Відео-практикуми
Демонстрація процедур. Розповідають тренери Bioskin