Call
Close
Close
Зв'язок з головним офісом
Отримати консультацію експерта

LIPS SHINE PRO

BSK31
Флакон, 5 мл
Препарат для комплексного догляду за зоною губ, забезпечує виражений ревіталізуючий, ботулоподібний та легкий філінговий ефект.

Дія: зволожуюча, ревіталізуюча, антиоксидантна, захисна, протизапальна, ботулоподібна, стимулююча, філінгова.
Показання
Склад
Технiки введення
  • сухість зони губ;
  • захист;
  • травмована кожа;
  • знижений об'єм;
  • підготовка до контурної пластики.
високоочищений нативний біосинтетичний гіалуронат натрію молекулярної маси 150 kDa, ацетил гексапептид - 8, ацетил гексапептид - 38, рутин, екстракт гінкго білоба, В12.

Acetyl Hexapeptide 38 – селективний пептид, що впливає на проліферацію преадипоцитів, сприяє локальному збільшенню жирової тканини, зміні об'ємних характеристик при використанні в області губ.

Ацетил гексапептид 8 – пептид міорелаксант, впливає безпосередньо на механізми нейром'язового повідомлення, що клінічно проявляється у розслабленні поверхневих м'язових волокон та корекції мімічних зморшок. Розслаблення м'язів досягається без несприятливих побічних ефектів, властивих токсину ботулізму типу А.

Гіалуронова кислота – забезпечує виражений та пролонгований зволожуючий ефект, бере участь у регуляції обмінних процесів, покращує стан та склад міжклітинної речовини дерми, стимулює ресинтез білків та глікозаміногліканів.

Рутин і екстракт Гінкго Білоби - біофлавоноїди, що мають виражену ангіопротекторну дію на судини венозного, артеріального та лімфатичного русла, нормалізують мікроциркуляції, діють на сполучну тканину, збільшуючи синтез колагену в стінках судин.

Ціанкобаламін - забезпечує транспорт кисню, нормалізує клітинний метаболізм, істотно впливаючи на синтез білків, амінокислот, нуклеїнових кислот, пуринів.
Під мезоролер препарат попередньо наноситься на зони застосування (зона губ), після чого за допомогою пристрою виконуються мікронаколювання.
Можна використовувати з апаратними методиками електропорація.