Лабораторія Bioskin знаходиться у серці Іспанії — в Барселоні: де вже 15 років вивчає інгредієнти та комбінації, щоб косметологи по всьому світу отримали найкращі результати.
Лабораторія Bioskin знаходиться у серці Іспанії — в Барселоні, де вже 15 років вивчає інгредієнти та комбінації, щоб косметологи по всьому світу отримали найкращі результати.
Компанія Bioskin була заснована групою фармацевтів, однодумців, а також найдосвідченіших лікарів Іспанії — Dr. Jaime Tufet і Amparo Rodriguez. Разом вони створили унікальні формули лікувальних косметичних препаратів, ґрунтуючись на клінічному досвіді та керуючись постулатами фармацевтичної науки.

Відмінною особливістю продуктів, розроблених лабораторією Bioskin, є новаторський підхід до рецептури препаратів, неординарність і продуманість основних діючих компонентів, ретельний відбір сировини, що застосовуються для виробництва препаратів. Це не тільки в значній мірі полегшує роботу лікаря та забезпечує максимальний комфорт для пацієнта, але і дозволяє досягти максимально можливого ефекту від процедури і зводить до мінімуму ризики ускладнень і побічних ефектів.
Власне виробництво і лабораторія забезпечує повний контроль за процесом виробництва аж до розлиття в ампули і флакони.
Відмінною особливістю продуктів, розроблених лабораторією Bioskin, є новаторський підхід до рецептури препаратів, неординарність і продуманість основних діючих компонентів, ретельний відбір сировини, що застосовуються для виробництва препаратів.

Це полегшує роботу лікаря та забезпечує максимальний комфорт для пацієнта, водить до мінімуму ризики ускладнень і побічних ефектів.

У лабораторії Bioskin повністю дотримуються європейських стандартів якості щодо вироблення косметичних і медичних препаратів. Власне виробництво і лабораторія забезпечує повний контроль за процесом виробництва аж до розлиття в ампули і флакони. Потім продукти ретельно готують до транспортування в 15 країн по всьому світу, одна з яких Україна.

ОСОБЛИВОСТІ МЕЗОТЕРАПІЇ BIOSKIN

Чистота та безпека
90% сировини постачається з Японії
Високий ступінь очистки
безболісність при введенні
Різні методи введення
із несуттєвою різницею у результаті — як малоінвазивно, так і за допомогою апаратів
Широкий спектр застосування
естетичних недоліків обличчя та тіла вирішують препарати Bioskin
Гармонійні композиції
підбір інгредієнтів для досягнення задач косметолога з ефективністю та комфортом для пацієнта
Гіпоалергенні
Препарати Bioskin не провокує сильну імунну відповідь